• + 90 312 342 22 45

Endüstriyel tesislerin “Temizoda” alanlarına teknoloji ve hizmet üreten “Cleanroom” uzmanları için, Türkiye’deki tek periyodik yayın olan CleanroomNews (Temizoda Teknolojileri Gazetesi) birçok ana içerikten oluşmaktadır.

Endüstriyel, tıbbi ve ar-ge hizmet tesislerinin kontrollü mekânlarını oluşturan temizodalar; teknoloji ve gelişmeleri izlemeyi, mekânların bu teknolojiler ile tam donanımlı olmasını, sürdürülebilirliği gerekli kılıyor. Tasarım ve projelendirme, yapısal kurulum, özel ekipman, proses aygıtları, kontrol sistemleri, yönetim modelleri, validasyon, sertifikasyon ve risk yönetimi, “Cleanroom” ortamları için teknolojik know-how...

CleanroomNews tabloid boyutta, tamamı renkli kuşe kağıda basılı, iki aylık periyodlarla geniş bir sektörel alana ve uzmanlara yönelik olarak yayımlanıyor ve özenle seçilmiş okuyucularına bedelsiz ulaştırılıyor.

Basılı yayınının yanı sıra CleanroomNews; sürekli güncellenen web ve mobil uygulamaları sayesinde veri bankamızda bulunan on binlerce uzmana ‘soft copy’leri ile ulaşıyor ve sektör için son derece etkin ve efektif bir medya sunma hedefine başarıyla erişiyor.

Güncel sayıya ve daha detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız : www.cleanroomnews.org

-->
3WTURK CMS v8.0
-->