• + 90 312 342 22 45

İsminden de anlaşılacağı gibi laboratuvar sektörüne yönelik bir medya organı olan “LabMedya Gazetesi”; tamamen bağımsız ve özgür içeriklerle görünürlüğünü geniş kitlelere ulaştırıyor.

Her sayısı merakla beklenen bir yayım olmasıyla birlikte; ulusal ve uluslararası platformda birçok çalışmaya imza atmış çok değerli yazarlarıyla birlikte daha fazla okuyucuya ulaşmayı temel hedef olarak belirliyor.

Bilimsel içerik kalitesini gün geçtikçe arttırarak iyi bir ivme yakalamasının yanında; araştırmaya dayalı bilgi, klinik deneyim ve uygulamaları da paylaşıyor, içerik ve tasarıma oldukça fazla önem veriyor. Her sayfası renkli olarak iki ayda bir hazırlanan LabMedya Gazetesi; 10.000 ile 13.000 adet arası basılıyor, direk posta yolu ile hiçbir ücret alınmadan ilgili kişinin adına gönderiliyor.  Aynı zamanda online ve interaktif olarak okunabilmenin avantajını taşıyor.

Türkiye’nin tüm illerine gönderilen LabMedya’nın; gün geçtikçe popülerliği de artıyor. Özellikle üniversitelerin ilgili bölümlerine ve branşların öğretim üyelerine (Tıp ve Eczacılık fakülteleri, Histoloji, mikrobiyoloji, biyokimya, farmasötik kimya vs.), kamu kuruluşlarının laboratuvarlarına (İl kontrol, referans, tarım, gıda laboratuvarları), fabrikaların kalite kontrol laboratuvarlarına, özel laboratuvarlara, sektörel firmalara (Kimyasal, lab malzemesi, cihazı satıcıları, medikalciler vs.) ve daha birçok ilgili kişiye LabMedya’nın tüm sayıları sıkıntısız bir şekilde ulaşıyor.

Güncel sayıya ve daha detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız : www.labmedya.com 

-->
3WTURK CMS v8.0
-->