Reklamcılık çok büyük bir sektör. Bir firmanın basılı-görsel taleplerini karşılamanın, bu sektörde faaliyet gösteren bir ajanstan beklenen temel ihtiyaçlardan birisi olduğunu biliyoruz.

Kendimize müşteri kitlesi belirlerken, basılı iki materyal arasındaki farka bakarak estetik ve kaliteli duranı ayırt edecek firmaları belirledik. Çünkü kağıda değer katan üstüne yazılanların, tasarımların olduğunu biliyoruz. En basitinden bir kartvizitin, sizi hiç tanımayan birisine verdiğinizde nasıl bir etki oluşturacağını düşündüğümüzde firma dokümanlarının hazırlanmasının kağıda bir şeyler basmak olmadığını biliyoruz. 

Evet, baskı tasarımla başlar. Sonra en kaliteli baskı makinelerine, en iyi mücellit işçiliğine, en iyi ustalara ihtiyaç duyar. Baskı öncesi profesyonel tasarım ekibimiz ve en modern baskı makinelerimizle sorunsuz, uygun fiyatlı, hızlı ve güvenli baskıyı taahhüt ediyoruz. 

Fiyatlarımızı belirlerken de sizlerin temelde sadece baskı ihtiyaçlarınız olabileceğini düşünerek tasarım ve baskı fiyatlarını birbirinden ayırdık.

Eğer sizde bizler gibi işini iyi yapan insanlarla çalışmak istiyorsanız hemen arayın, yardımcı olalım.

 

 
3WTURK CMS v8.3.3