Müşterilerimiz Ne Diyor?

<b>Didem Sinem ALTINEL</b> <br>ALTINEL ANKARA HOTEL <br>Altınel Group Yönetim <br>Kurulu Üyesi
Didem Sinem ALTINEL
ALTINEL ANKARA HOTEL
Altınel Group Yönetim
Kurulu Üyesi

Prosigma ile 3 yıl! Müşterisini dinleyen, anlayan, beklenti ve stratejilerini analiz edip, uygun sonuçlar üreten değerli ajansımız. Süleyman Güler ve Fatih Çetin'e ilk günden itibaren gösterdikleri özen için teşekkür ederiz. Kurumsal çalışmalarımız emin ellerde.

<b>Baykal YILDIZ</b> <br>Arter Teknik <br>Kurucu Ortak
Baykal YILDIZ
Arter Teknik
Kurucu Ortak

Prosigma alışagelmiş ajanslardan farklı olarak Arter ailesinin bir parçası gibidir. Özveriyle en ufak bir ihtiyacımızda yanımızda olmaları, çözüm odaklı ve sonsuz sabırla çalışmaları ile bizi son derece mutlu etmektedirler. Prosigma ile çalışmak bizim için stressiz ve son derece keyifli bir iş ortamı sağlamaktadır. Başka yeni projelerde çalışmak dileğiyle.

<b>Ercan ÇELİKSOY</b> <br>DG Doğru Geri Kazanım <br>COO
Ercan ÇELİKSOY
DG Doğru Geri Kazanım
COO

Bir yılı aşkın bir süredir Prosigma ile çalışmanın ayrıcalığını hizmet almış olduğumuz her mecrada fazlası ile yaşadık. Doğru bakış açıları hızlı ve çözüm odaklı çalışmaları bizleri memnun eden en büyük unsur olmaya devam ediyor. Almış olduğumuz hizmetler çerçevesinde 7/24 desteklerini bizden eksik etmeyen başta sevgili dostlarım Süleyman GÜLER ve Fatih ÇETİN olmak üzere güçlü Prosigma ailesine teşekkür ederim. Uzun yıllar iş birliğimizin devam etmesi dileği ile.

<b>Halil Sümer</b> <br>Sümer Analitik <br>Medikal Teknolojiler <br>Genel Müdür
Halil Sümer
Sümer Analitik
Medikal Teknolojiler
Genel Müdür

Prosigma ile on yıla aşkın bir süredir çalışmaktayız. Bu süre zarfında tüm kurumsal tasarım işlerimizde firmamıza destek verdiler. Uzman ve yaratıcı ekipleri ile sıradışı tasarımlara imza attılar. Prosigma ailesine bugüne kadarki profesyonel destekleri için teşekkür ediyor ve daha uzun yıllar birlikte çalışmayı diliyoruz.

<b>Faith Mehmet GÜNER</b> <br>İNFO ENDÜSTRİ<br>Genel Müdür
Faith Mehmet GÜNER
İNFO ENDÜSTRİ
Genel Müdür

Prosigma ile uzun yıllardır memnuniyetle çalışmaktayız. Çalıştığımız süre zarfında tüm kurumsal tasarım çalışmalarımızda firmamıza vermiş oldukları, uzman ve yaratıcı ekipleri ile sıra dışı tasarımlara imza attılar. Prosigma ailesine bugüne kadarki profesyonel destekleri için teşekkür ediyor ve daha uzun yıllar birlikte çalışmayı diliyoruz.

<b>Metin ÖZER</b> <br>BMS KİMYA <br>Genel Müdür
Metin ÖZER
BMS KİMYA
Genel Müdür

Firmamızın sektörel faaliyetlerinde en büyük desteği almaya devam ettiği Prosigma firmasına müteşekkiriz. Uzun yıllar sizler ile çalışmalarımıza devam etmeyi arzu ediyor, firmamıza katmış olduğunuz değerden ötürü emeklerinize sağlık diyoruz.

<b>Melek MALKOÇ</b> <br>ANAMED ANALİTİK <br> SİSTEMLER <br>Genel Müdür
Melek MALKOÇ
ANAMED ANALİTİK
SİSTEMLER
Genel Müdür

Labmedya, Biomedya, Cleanroomnews, Chemlife, Labsektör gibi yazılı basında ve dergilerde, BioExpo Yaşam Bilimleri Platformu Fuarında yıllarca gösterdikleri sürdürülebilir başarı için kendilerini ve tüm emeği geçen çalışanlarını tebrik ediyor, başarılarının devamını temenni ediyoruz.

<b>Alper ÇALIŞKAN</b> <br>CLS SCIENTIFIC CO. LTD. <br>Kurucu Ortak
Alper ÇALIŞKAN
CLS SCIENTIFIC CO. LTD.
Kurucu Ortak

Prosigma ailesi ile onbir yıla aşkın süredir mevcut birlikteliğimizden ziyadesiyle memnunyet duymaktayız. Çalışmaya başladığımız ilk günden bu güne birlikte oldukça başarılı projelere imza attık. Şirketimizin gereksinimlerine hızlı, pratik ve çarpıcı tasarımları ile yön veren Prosigma ailesine teşekkür ediyor, birlikteliğimizin katlanarak büyüyeceğine inanıyoruz.

<b>Oğuzhan AYDOĞAN</b> <br>LABMARKER <br>Ticari Operasyonlar Müdürü
Oğuzhan AYDOĞAN
LABMARKER
Ticari Operasyonlar Müdürü

Prosigma kurulduğu günden beri çözüm ortağı olarak yanımızda yer aldı. İşlerimizi birlikte büyüttüğümüz bir çok projeye, fuara ve tasarıma imza attılar. Türkiye’de konusunun uzmanı ve ehil bir ekip olarak daima keyifle çalıştık. Labmarker olarak daha nice 10 yıllarda güzel projeleri birlikte başarmak temennisiyle işimize olan katkılarının devamını dilerim.

 
3WTURK CMS v8.3.3